Suvi vol2

Juuli.
Terve esimene nädal kulus pakkimisele. Uskumatu, kui palju asju meie pisikeses korteris oli. Kastid muudkui täitusid. Nagu tõmbaks asju välja mustkunstniku põhjatust võlukübarast, mitte enda sahtlist. Tänu Martini heale sõbrale saime pooled asjad juba juunis tagasi Võrru saata ja ülejäänud asjade transportimiseks tõi see sama sõber meile järelkäru. Ma küll kahtlesin, kuid lõpuks mahtusidki KÕIK asjad kärru ja autosse ja katuseboksi. Ja kui asjad pakitud said, hakkas sadama. Terve öö sadas paduvihma. Und ei tulnud. Sättisin lastele tekke peale ja vaatasin närviliselt kella. Vähkresin voodis kuni äratuskell kell viis piiksuma hakkas. Tore. Ja vihma ikka veel sadas.
Tõstsime unised lapsed autosse, lehvitasime Norra kodule ja alustasime sõitu. Kurb oli. Hinges kriipis – kas me tegime õige otsuse?

On the road again ❤️🇪🇪❤️ #Estonia

A post shared by Agnes Lupp (@agikene) on

Reisiväsimusest hoolimata tuli Võrus hakata kohe tegutsema. Gerda sünnipäevani oli vaid paar päeva ja mul polnud aimugi, millise koogi ma enda väikesele printsessile sel aastal teen. Otsustasin Põrsas Peppa koogi kasuks. Võõras köök ja võõras pliit, kuid koogipõhjad said valmis. Esimesed said pisut liiga väikesed ja tuli veel üks ports küpsetada. Ikka juhtub ju, ka tublimatel pagaritel. Tegelikult läks paar asja veel nihu. No ei olnud just kõige parem päev küpsetamiseks. Aga valmis ma selle sain. Ja sööjad kiitsid. Nii, et lõpp hea, kõik hea.

#PeppaPigCake #chocolatesponge #strawberry #creamcheesefilling

A post shared by Cakes by Agikene (@cakesbyagikene) on

 

 

#GerdaLisette #2yearsold #Birthday #balloons

A post shared by Agnes Lupp (@agikene) on

Kohe peale Gerda sünnipäeva oli vaja Marie asjad pakkida ja ta kolmeks päevaks laagrisse viia. Emma tuli ka (minu onupoja tütar). Saatsime linnapreilid maale looduslaagrisse. Olin valmis, et õhtul preili helistab ja hakkab koju virisema, kuid seda ei juhtunudki. Neil oli nii lõbus ja huvitav, et koduigatsust ei tekkinudki. Järgmisel suvel võime julgelt valida välja pikema laagri.

Kunagi suve alguses sai ämmale lubatud, et käime Rõuges sugulaste juures. Ning kuna me juba Rõuges olime, käisime ka Pesapuu juures ning julgemad (mina, Martin ja Gerda) ronisid mööda treppe üles pessa ka. Ilus vaade on sealt Rõugele. Lähme teinekord jälle!

#Printsess #GerdaLisette #2yearsold

A post shared by Agnes Lupp (@agikene) on

Viimasel juulikuu nädalavahetusel toimus Võrus esimene Lastefestival. Meile väga meeldis. Hästi tore oli vaadata, et linn oli rahvast täis, hoolimata kergest vihmasajust. Ka meie ei lasknud ennast vihmast segada ja veetsime toredasti aega.

Märkamatult saigi juuli läbi ja algas august. Mõtted keerlevad juba Gerda lasteaeda mineku üle ja ka kooliasju peaks Mariele ostma hakkama. Niiii põnev!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s